Logo firmy

Oferta

Usługi Koparką Sławomir Baran, to firma kompleksowo realizująca prace ziemne, związane z przygotowaniem terenu pod budowę domów, dróg, dojazdów, odwodnienia. W szerokiej gamie oferowanych przez nas usług, znajdą Państwo również wiele innych pozycji, do zapoznania z którymi gorąco zapraszamy.

Roboty ziemne – w tym wykopy pod fundamenty, przyłącza i instalacje wodne, kanalizacyjne, gazowe, odwodnienia i drenaże, szamba ekologiczne i przydomowe oczyszczalnie ścieków. Pracujemy na niezawodnych koparko ładowarkach, znakomicie radzących sobie w każdym, nawet najtrudniejszym terenie o dużych pochyłościach. Zapewniamy Państwu wywóz niepotrzebnego urobku, jak również dostawę kruszyw, piasku, cementu oraz innych potrzebnych materiałów budowlanych.

Niwelacja terenu – wykonujemy prace związane z wyrównywaniem, utwardzaniem i stabilizowaniem terenu pod budowę obiektów. Wykorzystujemy ciężki sprzęt o dużej wydajności pracy, dzięki któremu zlecenia są wykonywane szybko, dokładnie i w przystępnych cenach. Zapewniamy krótkie terminy realizacji na terenie województwa podkarpackiego.

Wyburzenia – realizujemy prace wyburzeniowe przy starych domach, budynkach gospodarczych, garażach, kominach oraz konstrukcjach betonowych. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że doskonale znamy i przestrzegamy wszystkich przepisów BHP. Są one gwarancją tego, że prace wyburzeniowe będą przebiegać bez komplikacji i zagrożenia dla ludzi i otoczenia.

Kopanie stawów i basenów – dysponujemy możliwościami i umiejętnościami, pozwalającymi na wykonanie nawet największych i najgłębszych wykopów pod baseny, stawy, oczka wodne i pozostałe zbiorniki wodne.

Budowa domów – budowa domów pod klucz, jak i do wybranego przez inwestora stanu (surowego otwartego, surowego zamkniętego). Mamy na koncie dziesiątki zakończonych sukcesem inwestycji mieszkaniowych, zapewniając klientom pewność solidnie wykonanych prac. Dokładamy wszelkich starań, aby zdobywać dla Państwa najlepsze materiały w najkorzystniejszych cenach, a wszystkie prace są wykonywane zgodnie ze sztuką budowlaną. Inwestycje w nieruchomości realizujemy od fundamentów, aż po prace wykończeniowe.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję